Кочубей

Кочубей
49 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 20 ігор за 2026 рік · 22 загалом · остання гра 23 вер 2026
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 20
Win-rate 60.0% 12/20
Бали 19.10 з них 2.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 75.0% 3/4
мирний 45.5% 5/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 55.0%
дон 5 25.0%
мафія 4 20.0%
шериф 0 0.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 15.0% 100.0% 3/3
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 3 15.0% 0.0% 0/3
5 2 10.0% 100.0% 2/2
6 3 15.0% 66.7% 2/3
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 1 5.0% 0.0% 0/1
9 4 20.0% 75.0% 3/4
10 1 5.0% 0.0% 0/1
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 18.2% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 1 9.1% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 2 40.0% 100.0% 2/2
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.