Ричик

Sergei Demchenko
14 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 58 ігор за 2026 рік · 65 загалом · остання гра 23 вер 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Joker Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 58
Win-rate 48.3% 28/58
Бали 60.10 з них 15.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
шериф 75.0% 3/4
мафія 70.0% 7/10
мирний 34.2% 13/38

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 65.5%
мафія 10 17.2%
дон 6 10.3%
шериф 4 6.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.6% 60.0% 3/5
2 7 12.1% 42.9% 3/7
3 5 8.6% 80.0% 4/5
4 4 6.9% 50.0% 2/4
5 9 15.5% 33.3% 3/9
6 6 10.3% 50.0% 3/6
7 1 1.7% 100.0% 1/1
8 7 12.1% 57.1% 4/7
9 7 12.1% 57.1% 4/7
10 7 12.1% 14.3% 1/7
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.3% 0.0% 0/2
2 6 15.8% 33.3% 2/6
3 2 5.3% 50.0% 1/2
4 2 5.3% 50.0% 1/2
5 8 21.1% 25.0% 2/8
6 4 10.5% 25.0% 1/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 5 13.2% 80.0% 4/5
9 4 10.5% 50.0% 2/4
10 5 13.2% 0.0% 0/5
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 20.0% 0.0% 0/2
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 1 10.0% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.