Bellissima (Yerevan)

Izabella Airapetova
4 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 135 ігор за 2026 рік · 150 загалом · остання гра 31 жов 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — CLAN Mafia Tbilisi
Усі гравці клубу
Ігор 135
Win-rate 52.6% 71/135
Бали 140.20 з них 32.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 13
ЛХ 2+ 30.8% 4 із 13 ПУ
Штрафи 3.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 67.6% 23/34
дон 58.3% 7/12
мирний 46.8% 37/79
шериф 40.0% 4/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 79 58.5%
мафія 34 25.2%
дон 12 8.9%
шериф 10 7.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
135 ігор · частки рахуються від них
1 14 10.4% 57.1% 8/14
2 24 17.8% 58.3% 14/24
3 19 14.1% 63.2% 12/19
4 22 16.3% 36.4% 8/22
5 14 10.4% 57.1% 8/14
6 10 7.4% 30.0% 3/10
7 11 8.1% 72.7% 8/11
8 4 3.0% 25.0% 1/4
9 12 8.9% 50.0% 6/12
10 5 3.7% 60.0% 3/5
79 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 11 13.9% 54.5% 6/11
2 13 16.5% 46.2% 6/13
3 12 15.2% 66.7% 8/12
4 16 20.3% 31.3% 5/16
5 7 8.9% 57.1% 4/7
6 7 8.9% 14.3% 1/7
7 7 8.9% 57.1% 4/7
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 5.1% 50.0% 2/4
10 2 2.5% 50.0% 1/2
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 30.0% 33.3% 1/3
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 0.0% 0/1
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 2.9% 0.0% 0/1
2 7 20.6% 100.0% 7/7
3 5 14.7% 60.0% 3/5
4 4 11.8% 75.0% 3/4
5 5 14.7% 60.0% 3/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 2.9% 100.0% 1/1
8 3 8.8% 33.3% 1/3
9 7 20.6% 57.1% 4/7
10 1 2.9% 100.0% 1/1
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 2 16.7% 0.0% 0/2
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.