Финч

Финч
29 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 38 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Joker Mafia Club
Усі гравці клубу
Ігор 38
Win-rate 50.0% 19/38
Бали 37.30 з них 7.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 5/8
дон 60.0% 3/5
мирний 45.5% 10/22
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 57.9%
мафія 8 21.1%
дон 5 13.2%
шериф 3 7.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.5% 50.0% 2/4
2 6 15.8% 83.3% 5/6
3 4 10.5% 25.0% 1/4
4 5 13.2% 60.0% 3/5
5 3 7.9% 33.3% 1/3
6 3 7.9% 33.3% 1/3
7 5 13.2% 40.0% 2/5
8 1 2.6% 100.0% 1/1
9 5 13.2% 40.0% 2/5
10 2 5.3% 50.0% 1/2
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 5 22.7% 80.0% 4/5
3 3 13.6% 33.3% 1/3
4 4 18.2% 50.0% 2/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 4.5% 0.0% 0/1
7 3 13.6% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 9.1% 0.0% 0/2
10 2 9.1% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.