Archi Armenia

Artur
3 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 175 ігор за 2026 рік · 185 загалом · остання гра 1 лис 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 175
Win-rate 44.6% 78/175
Бали 155.50 з них 34.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 20
ЛХ 2+ 15.0% 3 із 20 ПУ
Штрафи 9.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 12/20
мафія 52.6% 20/38
дон 47.4% 9/19
мирний 37.8% 37/98

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 98 56.0%
мафія 38 21.7%
шериф 20 11.4%
дон 19 10.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
175 ігор · частки рахуються від них
1 35 20.0% 54.3% 19/35
2 21 12.0% 38.1% 8/21
3 18 10.3% 44.4% 8/18
4 11 6.3% 45.5% 5/11
5 17 9.7% 47.1% 8/17
6 16 9.1% 43.8% 7/16
7 10 5.7% 20.0% 2/10
8 21 12.0% 47.6% 10/21
9 11 6.3% 36.4% 4/11
10 15 8.6% 46.7% 7/15
98 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 15.3% 40.0% 6/15
2 14 14.3% 35.7% 5/14
3 7 7.1% 42.9% 3/7
4 5 5.1% 40.0% 2/5
5 13 13.3% 38.5% 5/13
6 9 9.2% 44.4% 4/9
7 6 6.1% 16.7% 1/6
8 13 13.3% 30.8% 4/13
9 7 7.1% 28.6% 2/7
10 9 9.2% 55.6% 5/9
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 15.0% 100.0% 3/3
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 5 25.0% 40.0% 2/5
4 1 5.0% 100.0% 1/1
5 3 15.0% 66.7% 2/3
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 2 10.0% 100.0% 2/2
10 1 5.0% 100.0% 1/1
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 10 26.3% 70.0% 7/10
2 4 10.5% 75.0% 3/4
3 6 15.8% 50.0% 3/6
4 4 10.5% 25.0% 1/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 5 13.2% 60.0% 3/5
7 2 5.3% 50.0% 1/2
8 3 7.9% 66.7% 2/3
9 2 5.3% 0.0% 0/2
10 2 5.3% 0.0% 0/2
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 7 36.8% 42.9% 3/7
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 4 21.1% 75.0% 3/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 15.8% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.