Gooner

Сергей Янченко
9 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 93 гри за 2026 рік · 103 загалом · остання гра 31 жов 2026
Ереван, Армения · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 93
Win-rate 45.2% 42/93
Бали 86.40 з них 19.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 25.0% 2 із 8 ПУ
Штрафи 2.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 15/24
шериф 50.0% 3/6
дон 40.0% 4/10
мирний 37.7% 20/53

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 53 57.0%
мафія 24 25.8%
дон 10 10.8%
шериф 6 6.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
93 гри · частки рахуються від них
1 16 17.2% 31.3% 5/16
2 14 15.1% 64.3% 9/14
3 2 2.2% 50.0% 1/2
4 6 6.5% 50.0% 3/6
5 8 8.6% 12.5% 1/8
6 8 8.6% 50.0% 4/8
7 9 9.7% 55.6% 5/9
8 11 11.8% 54.5% 6/11
9 8 8.6% 62.5% 5/8
10 11 11.8% 27.3% 3/11
53 гри за мирний · частки рахуються від них
1 11 20.8% 27.3% 3/11
2 7 13.2% 42.9% 3/7
3 2 3.8% 50.0% 1/2
4 3 5.7% 66.7% 2/3
5 6 11.3% 16.7% 1/6
6 5 9.4% 40.0% 2/5
7 3 5.7% 66.7% 2/3
8 6 11.3% 33.3% 2/6
9 4 7.5% 50.0% 2/4
10 6 11.3% 33.3% 2/6
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.3% 50.0% 1/2
2 5 20.8% 100.0% 5/5
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 8.3% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 4.2% 100.0% 1/1
7 4 16.7% 75.0% 3/4
8 4 16.7% 75.0% 3/4
9 1 4.2% 100.0% 1/1
10 5 20.8% 20.0% 1/5
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 30.0% 33.3% 1/3
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.