Призрак ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

5 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 132 гри за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Усі гравці клубу
Ігор 132
Win-rate 49.2% 65/132
Бали 125.00 з них 24.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 11.1% 1 із 9 ПУ
Штрафи 3.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 76.9% 10/13
мафія 48.6% 17/35
шериф 46.2% 6/13
мирний 45.1% 32/71

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 71 53.8%
мафія 35 26.5%
шериф 13 9.8%
дон 13 9.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
132 гри · частки рахуються від них
1 9 6.8% 44.4% 4/9
2 5 3.8% 40.0% 2/5
3 22 16.7% 50.0% 11/22
4 11 8.3% 18.2% 2/11
5 22 16.7% 59.1% 13/22
6 14 10.6% 64.3% 9/14
7 8 6.1% 37.5% 3/8
8 8 6.1% 75.0% 6/8
9 9 6.8% 44.4% 4/9
10 24 18.2% 45.8% 11/24
71 гра за мирний · частки рахуються від них
1 4 5.6% 50.0% 2/4
2 4 5.6% 25.0% 1/4
3 9 12.7% 33.3% 3/9
4 6 8.5% 16.7% 1/6
5 13 18.3% 46.2% 6/13
6 6 8.5% 66.7% 4/6
7 4 5.6% 50.0% 2/4
8 2 2.8% 100.0% 2/2
9 6 8.5% 33.3% 2/6
10 17 23.9% 52.9% 9/17
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 30.8% 50.0% 2/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 23.1% 33.3% 1/3
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 2.9% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 6 17.1% 83.3% 5/6
4 3 8.6% 0.0% 0/3
5 6 17.1% 66.7% 4/6
6 6 17.1% 66.7% 4/6
7 4 11.4% 25.0% 1/4
8 2 5.7% 50.0% 1/2
9 2 5.7% 50.0% 1/2
10 5 14.3% 20.0% 1/5
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 4 30.8% 50.0% 2/4
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 23.1% 100.0% 3/3
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 2 15.4% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.