Второшкольник

Павел Евсеев
7 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 88 ігор за 2026 рік · 98 загалом · остання гра 22 жов 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Laboratory Mafia Club
Усі гравці клубу
Ігор 88
Win-rate 45.5% 40/88
Бали 87.60 з них 21.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 28/56
шериф 50.0% 3/6
мафія 42.1% 8/19
дон 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 56 63.6%
мафія 19 21.6%
дон 7 8.0%
шериф 6 6.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
88 ігор · частки рахуються від них
1 20 22.7% 45.0% 9/20
2 10 11.4% 50.0% 5/10
3 14 15.9% 57.1% 8/14
4 9 10.2% 44.4% 4/9
5 2 2.3% 50.0% 1/2
6 5 5.7% 20.0% 1/5
7 10 11.4% 20.0% 2/10
8 7 8.0% 71.4% 5/7
9 5 5.7% 20.0% 1/5
10 6 6.8% 66.7% 4/6
56 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 17.9% 40.0% 4/10
2 7 12.5% 57.1% 4/7
3 10 17.9% 50.0% 5/10
4 7 12.5% 57.1% 4/7
5 1 1.8% 100.0% 1/1
6 4 7.1% 25.0% 1/4
7 6 10.7% 33.3% 2/6
8 4 7.1% 75.0% 3/4
9 2 3.6% 0.0% 0/2
10 5 8.9% 80.0% 4/5
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 66.7% 25.0% 1/4
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 21.1% 75.0% 3/4
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 3 15.8% 100.0% 3/3
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 4 21.1% 0.0% 0/4
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 2 10.5% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.