X-Ray

Алла
1 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 200 ігор за 2026 рік · 217 загалом · остання гра 31 жов 2026
Ереван, Армения · домашній клуб — Joker Mafia Club
Усі гравці клубу
Ігор 200
Win-rate 52.0% 104/200
Бали 201.50 з них 40.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 42
ЛХ 2+ 16.7% 7 із 42 ПУ
Штрафи 2.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 16/20
шериф 59.1% 13/22
дон 54.5% 6/11
мирний 46.9% 69/147

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 147 73.5%
шериф 22 11.0%
мафія 20 10.0%
дон 11 5.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
200 ігор · частки рахуються від них
1 3 1.5% 33.3% 1/3
2 7 3.5% 57.1% 4/7
3 3 1.5% 66.7% 2/3
4 8 4.0% 50.0% 4/8
5 9 4.5% 44.4% 4/9
6 13 6.5% 38.5% 5/13
7 30 15.0% 46.7% 14/30
8 53 26.5% 56.6% 30/53
9 49 24.5% 57.1% 28/49
10 25 12.5% 48.0% 12/25
147 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 2.0% 33.3% 1/3
2 5 3.4% 60.0% 3/5
3 2 1.4% 50.0% 1/2
4 3 2.0% 33.3% 1/3
5 8 5.4% 37.5% 3/8
6 10 6.8% 40.0% 4/10
7 23 15.6% 43.5% 10/23
8 47 32.0% 53.2% 25/47
9 28 19.0% 50.0% 14/28
10 18 12.2% 38.9% 7/18
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.5% 100.0% 1/1
4 3 13.6% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 4.5% 0.0% 0/1
7 2 9.1% 50.0% 1/2
8 2 9.1% 100.0% 2/2
9 10 45.5% 60.0% 6/10
10 3 13.6% 66.7% 2/3
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 10.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 15.0% 66.7% 2/3
8 4 20.0% 75.0% 3/4
9 7 35.0% 85.7% 6/7
10 4 20.0% 75.0% 3/4
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 36.4% 50.0% 2/4
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.