August ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

15 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 63 гри за 2026 рік · остання гра 21 жов 2026
Усі гравці клубу
Ігор 63
Win-rate 46.0% 29/63
Бали 59.20 з них 13.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 50.0% 4 із 8 ПУ
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 6/9
мафія 53.8% 7/13
дон 40.0% 2/5
мирний 38.9% 14/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 57.1%
мафія 13 20.6%
шериф 9 14.3%
дон 5 7.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
63 гри · частки рахуються від них
1 10 15.9% 60.0% 6/10
2 13 20.6% 53.8% 7/13
3 3 4.8% 33.3% 1/3
4 8 12.7% 50.0% 4/8
5 3 4.8% 33.3% 1/3
6 3 4.8% 33.3% 1/3
7 7 11.1% 42.9% 3/7
8 7 11.1% 28.6% 2/7
9 3 4.8% 0.0% 0/3
10 6 9.5% 66.7% 4/6
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.3% 66.7% 2/3
2 5 13.9% 60.0% 3/5
3 3 8.3% 33.3% 1/3
4 6 16.7% 50.0% 3/6
5 2 5.6% 0.0% 0/2
6 2 5.6% 0.0% 0/2
7 3 8.3% 66.7% 2/3
8 4 11.1% 0.0% 0/4
9 3 8.3% 0.0% 0/3
10 5 13.9% 60.0% 3/5
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 3 33.3% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 3 33.3% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 5 38.5% 40.0% 2/5
2 4 30.8% 25.0% 1/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.