Far ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

35 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Non-Toxic Mafia ·Єреван · 28 ігор за 2026 рік · остання гра 14 жов 2026
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 28
Win-rate 42.9% 12/28
Бали 26.80 з них 6.40 допами Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мирний 37.5% 6/16
мафія 33.3% 2/6
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 57.1%
мафія 6 21.4%
дон 5 17.9%
шериф 1 3.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.7% 100.0% 3/3
2 3 10.7% 66.7% 2/3
3 1 3.6% 0.0% 0/1
4 5 17.9% 20.0% 1/5
5 1 3.6% 0.0% 0/1
6 4 14.3% 25.0% 1/4
7 4 14.3% 50.0% 2/4
8 3 10.7% 0.0% 0/3
9 2 7.1% 100.0% 2/2
10 2 7.1% 50.0% 1/2
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 4 25.0% 25.0% 1/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 2 12.5% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 12.5% 100.0% 2/2
10 1 6.2% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 100.0% 2/2
8 3 50.0% 0.0% 0/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.