Дэни

Daniel Berdyshev
43 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 32 гри · остання гра 10 лют 2022
Тель-Авив, Израиль · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 32
Win-rate 62.5% 20/32
Бали 20.80 з них 1.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
шериф 66.7% 2/3
мафія 63.6% 7/11
мирний 50.0% 6/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 37.5%
мафія 11 34.4%
дон 6 18.8%
шериф 3 9.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 2 6.2% 0.0% 0/2
2 1 3.1% 100.0% 1/1
3 4 12.5% 75.0% 3/4
4 7 21.9% 57.1% 4/7
5 3 9.4% 33.3% 1/3
6 1 3.1% 0.0% 0/1
7 3 9.4% 100.0% 3/3
8 1 3.1% 0.0% 0/1
9 6 18.8% 83.3% 5/6
10 4 12.5% 75.0% 3/4
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 3 25.0% 66.7% 2/3
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 33.3% 75.0% 3/4
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 2 18.2% 50.0% 1/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 2 33.3% 50.0% 1/2
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.