Incognito ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

73 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 26 ігор · остання гра 30 чер 2022
Усі гравці клубу
Період
Ігор 26
Win-rate 50.0% 13/26
Бали 13.25 з них 0.25 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 53.3% 8/15
мафія 50.0% 2/4
дон 50.0% 2/4
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 57.7%
мафія 4 15.4%
дон 4 15.4%
шериф 3 11.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 1 3.8% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 9 34.6% 55.6% 5/9
5 6 23.1% 33.3% 2/6
6 3 11.5% 66.7% 2/3
7 1 3.8% 100.0% 1/1
8 1 3.8% 0.0% 0/1
9 1 3.8% 100.0% 1/1
10 2 7.7% 50.0% 1/2
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 6 40.0% 50.0% 3/6
5 3 20.0% 33.3% 1/3
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 1 6.7% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.