Naive

Neta Azarov
38 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 58 ігор · остання гра 11 сер 2022
Тель-Авив, Израиль · домашній клуб — NightFall 🌘
Усі гравці клубу
Період
Ігор 58
Win-rate 41.4% 24/58
Бали 24.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 44.7% 17/38
шериф 33.3% 1/3
мафія 28.6% 4/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 65.5%
мафія 14 24.1%
шериф 3 5.2%
дон 3 5.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.6% 40.0% 2/5
2 10 17.2% 20.0% 2/10
3 2 3.4% 50.0% 1/2
4 4 6.9% 75.0% 3/4
5 7 12.1% 57.1% 4/7
6 2 3.4% 0.0% 0/2
7 13 22.4% 30.8% 4/13
8 6 10.3% 50.0% 3/6
9 3 5.2% 66.7% 2/3
10 6 10.3% 50.0% 3/6
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.5% 25.0% 1/4
2 7 18.4% 28.6% 2/7
3 1 2.6% 0.0% 0/1
4 3 7.9% 66.7% 2/3
5 3 7.9% 100.0% 3/3
6 1 2.6% 0.0% 0/1
7 7 18.4% 28.6% 2/7
8 4 10.5% 75.0% 3/4
9 3 7.9% 66.7% 2/3
10 5 13.2% 40.0% 2/5
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 3 21.4% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 35.7% 20.0% 1/5
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.1% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.