Рыжик (Рыжая)

Мария Старикова
46 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 36 ігор · остання гра 8 тра 2025
Ришон-ле-Цион, Израиль · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 36
Win-rate 52.8% 19/36
Бали 19.60 з них 0.30 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 66.7% 2/3
мафія 66.7% 8/12
мирний 40.0% 8/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 55.6%
мафія 12 33.3%
шериф 3 8.3%
дон 1 2.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 4 11.1% 100.0% 4/4
2 2 5.6% 50.0% 1/2
3 8 22.2% 25.0% 2/8
4 3 8.3% 0.0% 0/3
5 2 5.6% 50.0% 1/2
6 3 8.3% 100.0% 3/3
7 3 8.3% 66.7% 2/3
8 5 13.9% 40.0% 2/5
9 3 8.3% 66.7% 2/3
10 3 8.3% 66.7% 2/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.0% 100.0% 3/3
2 1 5.0% 0.0% 0/1
3 4 20.0% 0.0% 0/4
4 3 15.0% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.0% 100.0% 1/1
7 3 15.0% 66.7% 2/3
8 3 15.0% 33.3% 1/3
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 1 5.0% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 3 25.0% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 1 8.3% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.