hudysh

Vadim Vestfrid
36 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 51 гра · остання гра 28 лис 2025
Тель-Авив, Израиль · домашній клуб — Secret Mafia Club❓
Усі гравці клубу
Період
Ігор 51
Win-rate 49.0% 25/51
Бали 26.55 з них 1.15 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 16.7% 1 із 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
мирний 50.0% 17/34
дон 50.0% 1/2
шериф 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 66.7%
шериф 8 15.7%
мафія 7 13.7%
дон 2 3.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 6 11.8% 50.0% 3/6
2 6 11.8% 83.3% 5/6
3 3 5.9% 0.0% 0/3
4 5 9.8% 20.0% 1/5
5 7 13.7% 71.4% 5/7
6 5 9.8% 20.0% 1/5
7 6 11.8% 66.7% 4/6
8 2 3.9% 50.0% 1/2
9 5 9.8% 40.0% 2/5
10 6 11.8% 50.0% 3/6
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 11.8% 50.0% 2/4
2 5 14.7% 80.0% 4/5
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 11.8% 25.0% 1/4
5 5 14.7% 80.0% 4/5
6 3 8.8% 33.3% 1/3
7 5 14.7% 60.0% 3/5
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 11.8% 25.0% 1/4
10 4 11.8% 25.0% 1/4
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 37.5% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.