Волк

Dave Mandelshtam
90 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 19 ігор · остання гра 8 тра 2025
Тель-Авив, Израиль · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 19
Win-rate 42.1% 8/19
Бали 10.75 з них 1.55 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 80.0% 4/5
мирний 40.0% 4/10
шериф 0.0% 0/3
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 52.6%
мафія 5 26.3%
шериф 3 15.8%
дон 1 5.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
19 ігор · частки рахуються від них
1 2 10.5% 0.0% 0/2
2 3 15.8% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 10.5% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 3 15.8% 66.7% 2/3
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 3 15.8% 33.3% 1/3
10 2 10.5% 0.0% 0/2
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 20.0% 0.0% 0/2
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 2 20.0% 100.0% 2/2
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 20.0% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 2 66.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.