Гинзбург

Софи Генсбур
19 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 74 гри · остання гра 25 бер 2022
Тель-Авив, Израиль · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 74
Win-rate 48.6% 36/74
Бали 40.40 з них 4.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 11
ЛХ 2+ 60.0% 6 із 10 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 71.4% 5/7
мафія 62.5% 10/16
мирний 46.5% 20/43
шериф 12.5% 1/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 58.1%
мафія 16 21.6%
шериф 8 10.8%
дон 7 9.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
74 гри · частки рахуються від них
1 6 8.1% 50.0% 3/6
2 5 6.8% 20.0% 1/5
3 10 13.5% 60.0% 6/10
4 12 16.2% 66.7% 8/12
5 9 12.2% 55.6% 5/9
6 5 6.8% 60.0% 3/5
7 6 8.1% 33.3% 2/6
8 6 8.1% 66.7% 4/6
9 7 9.5% 28.6% 2/7
10 8 10.8% 25.0% 2/8
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 9.3% 50.0% 2/4
2 4 9.3% 25.0% 1/4
3 8 18.6% 62.5% 5/8
4 5 11.6% 60.0% 3/5
5 6 14.0% 50.0% 3/6
6 3 7.0% 66.7% 2/3
7 4 9.3% 25.0% 1/4
8 5 11.6% 60.0% 3/5
9 2 4.7% 0.0% 0/2
10 2 4.7% 0.0% 0/2
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 3 37.5% 33.3% 1/3
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 3 18.8% 66.7% 2/3
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 3 18.8% 33.3% 1/3
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 3 42.9% 100.0% 3/3
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.