Аватарка

Вера Шевченко
1 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 149 ігор · остання гра 20 лют 2025
Тель-Авив, Израиль · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 149
Win-rate 54.4% 81/149
Бали 141.65 з них 15.45 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 19
ЛХ 2+ 22.2% 4 із 18 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 72.2% 13/18
мафія 60.0% 15/25
мирний 50.5% 48/95
дон 45.5% 5/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 95 63.8%
мафія 25 16.8%
шериф 18 12.1%
дон 11 7.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
149 ігор · частки рахуються від них
1 6 4.0% 50.0% 3/6
2 11 7.4% 63.6% 7/11
3 11 7.4% 63.6% 7/11
4 14 9.4% 42.9% 6/14
5 17 11.4% 58.8% 10/17
6 11 7.4% 36.4% 4/11
7 17 11.4% 41.2% 7/17
8 23 15.4% 69.6% 16/23
9 15 10.1% 53.3% 8/15
10 24 16.1% 54.2% 13/24
95 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 4.2% 50.0% 2/4
2 9 9.5% 55.6% 5/9
3 8 8.4% 62.5% 5/8
4 7 7.4% 57.1% 4/7
5 11 11.6% 54.5% 6/11
6 6 6.3% 50.0% 3/6
7 12 12.6% 25.0% 3/12
8 13 13.7% 53.8% 7/13
9 11 11.6% 63.6% 7/11
10 14 14.7% 42.9% 6/14
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 2 11.1% 50.0% 1/2
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 3 16.7% 100.0% 3/3
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 6 33.3% 100.0% 6/6
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 8.0% 100.0% 2/2
3 1 4.0% 100.0% 1/1
4 6 24.0% 33.3% 2/6
5 3 12.0% 66.7% 2/3
6 1 4.0% 0.0% 0/1
7 2 8.0% 100.0% 2/2
8 4 16.0% 100.0% 4/4
9 3 12.0% 33.3% 1/3
10 3 12.0% 33.3% 1/3
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 3 27.3% 0.0% 0/3
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 3 27.3% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.