Gowther

Серж
8 місце в рейтингу клубу · весь час
Маска Mafia Club 🎭 ·Рішон-ле-Ціон · 126 ігор · остання гра 21 бер 2024
Ришон-ле-Цион, Израиль · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 126
Win-rate 50.0% 63/126
Бали 64.45 з них 1.45 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 15
ЛХ 2+ 20.0% 3 із 15 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 10/12
мафія 61.1% 11/18
мирний 46.4% 39/84
шериф 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 84 66.7%
мафія 18 14.3%
шериф 12 9.5%
дон 12 9.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
126 ігор · частки рахуються від них
1 13 10.3% 46.2% 6/13
2 10 7.9% 60.0% 6/10
3 15 11.9% 53.3% 8/15
4 13 10.3% 53.8% 7/13
5 13 10.3% 69.2% 9/13
6 16 12.7% 31.3% 5/16
7 14 11.1% 42.9% 6/14
8 13 10.3% 46.2% 6/13
9 9 7.1% 55.6% 5/9
10 10 7.9% 50.0% 5/10
84 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 9.5% 62.5% 5/8
2 6 7.1% 66.7% 4/6
3 11 13.1% 36.4% 4/11
4 8 9.5% 37.5% 3/8
5 10 11.9% 60.0% 6/10
6 10 11.9% 40.0% 4/10
7 7 8.3% 28.6% 2/7
8 9 10.7% 44.4% 4/9
9 8 9.5% 50.0% 4/8
10 7 8.3% 42.9% 3/7
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 4 33.3% 0.0% 0/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 16.7% 50.0% 1/2
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 4 22.2% 75.0% 3/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 4 22.2% 50.0% 2/4
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 1 5.6% 100.0% 1/1
10 1 5.6% 100.0% 1/1
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 25.0% 100.0% 3/3
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 25.0% 66.7% 2/3
8 2 16.7% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.