Dendi ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

46 місце в рейтингу клубу · весь час
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 67 ігор · остання гра 29 гру 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 67
Win-rate 40.3% 27/67
Бали 36.80 з них 11.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 7 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 53.8% 7/13
мирний 41.0% 16/39
дон 33.3% 3/9
шериф 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 58.2%
мафія 13 19.4%
дон 9 13.4%
шериф 6 9.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
67 ігор · частки рахуються від них
1 8 11.9% 62.5% 5/8
2 4 6.0% 50.0% 2/4
3 4 6.0% 25.0% 1/4
4 6 9.0% 33.3% 2/6
5 5 7.5% 60.0% 3/5
6 4 6.0% 50.0% 2/4
7 6 9.0% 0.0% 0/6
8 6 9.0% 50.0% 3/6
9 7 10.4% 71.4% 5/7
10 17 25.4% 23.5% 4/17
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.3% 75.0% 3/4
2 2 5.1% 50.0% 1/2
3 2 5.1% 0.0% 0/2
4 5 12.8% 40.0% 2/5
5 3 7.7% 100.0% 3/3
6 2 5.1% 50.0% 1/2
7 3 7.7% 0.0% 0/3
8 3 7.7% 66.7% 2/3
9 3 7.7% 66.7% 2/3
10 12 30.8% 16.7% 2/12
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 23.1% 66.7% 2/3
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 3 23.1% 33.3% 1/3
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 2 22.2% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.