Катанчик ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

25 місце в рейтингу клубу · весь час
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 80 ігор · остання гра 22 гру 2024
Усі гравці клубу
Період
Ігор 80
Win-rate 51.3% 41/80
Бали 75.40 з них 34.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.44
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 40.0% 2 із 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
шериф 66.7% 4/6
мирний 50.0% 26/52
мафія 38.9% 7/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 52 65.0%
мафія 18 22.5%
шериф 6 7.5%
дон 4 5.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
80 ігор · частки рахуються від них
1 10 12.5% 40.0% 4/10
2 10 12.5% 40.0% 4/10
3 6 7.5% 50.0% 3/6
4 8 10.0% 62.5% 5/8
5 3 3.8% 66.7% 2/3
6 7 8.8% 71.4% 5/7
7 9 11.2% 33.3% 3/9
8 9 11.2% 77.8% 7/9
9 2 2.5% 50.0% 1/2
10 16 20.0% 43.8% 7/16
52 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 13.5% 14.3% 1/7
2 7 13.5% 42.9% 3/7
3 4 7.7% 50.0% 2/4
4 6 11.5% 50.0% 3/6
5 2 3.8% 50.0% 1/2
6 5 9.6% 80.0% 4/5
7 4 7.7% 25.0% 1/4
8 6 11.5% 100.0% 6/6
9 0 0.0% — жодного разу
10 11 21.2% 45.5% 5/11
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 50.0% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.1% 100.0% 2/2
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 3 16.7% 33.3% 1/3
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 4 22.2% 25.0% 1/4
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.