Китик ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

35 місце в рейтингу клубу · весь час
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 60 ігор · остання гра 25 гру 2024
Усі гравці клубу
Період
Ігор 60
Win-rate 50.0% 30/60
Бали 54.20 з них 24.20 допами Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 4/7
мирний 51.3% 20/39
шериф 50.0% 2/4
мафія 40.0% 4/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 65.0%
мафія 10 16.7%
дон 7 11.7%
шериф 4 6.7%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
60 ігор · частки рахуються від них
1 2 3.3% 50.0% 1/2
2 5 8.3% 100.0% 5/5
3 3 5.0% 33.3% 1/3
4 6 10.0% 50.0% 3/6
5 8 13.3% 75.0% 6/8
6 8 13.3% 25.0% 2/8
7 8 13.3% 50.0% 4/8
8 7 11.7% 28.6% 2/7
9 6 10.0% 50.0% 3/6
10 7 11.7% 42.9% 3/7
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 12.8% 100.0% 5/5
3 2 5.1% 50.0% 1/2
4 5 12.8% 40.0% 2/5
5 3 7.7% 100.0% 3/3
6 6 15.4% 16.7% 1/6
7 5 12.8% 60.0% 3/5
8 5 12.8% 40.0% 2/5
9 3 7.7% 66.7% 2/3
10 5 12.8% 20.0% 1/5
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 40.0% 50.0% 2/4
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.