Cицилия

Селин
15 місце в рейтингу клубу · весь час
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 156 ігор · остання гра 8 тра 2025
Будапешт, Венгрия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 156
Win-rate 50.0% 78/156
Бали 128.00 з них 51.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 20
ЛХ 2+ 52.6% 10 із 19 ПУ
Штрафи 3.10

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 18/27
дон 52.6% 10/19
мирний 47.8% 44/92
шериф 33.3% 6/18

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 92 59.0%
мафія 27 17.3%
дон 19 12.2%
шериф 18 11.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
156 ігор · частки рахуються від них
1 20 12.8% 30.0% 6/20
2 13 8.3% 69.2% 9/13
3 18 11.5% 44.4% 8/18
4 13 8.3% 53.8% 7/13
5 12 7.7% 66.7% 8/12
6 17 10.9% 52.9% 9/17
7 12 7.7% 50.0% 6/12
8 18 11.5% 61.1% 11/18
9 9 5.8% 55.6% 5/9
10 24 15.4% 37.5% 9/24
92 гри за мирний · частки рахуються від них
1 14 15.2% 28.6% 4/14
2 8 8.7% 62.5% 5/8
3 7 7.6% 42.9% 3/7
4 11 12.0% 45.5% 5/11
5 3 3.3% 33.3% 1/3
6 10 10.9% 40.0% 4/10
7 9 9.8% 55.6% 5/9
8 9 9.8% 88.9% 8/9
9 7 7.6% 57.1% 4/7
10 14 15.2% 35.7% 5/14
18 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 27.8% 20.0% 1/5
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 2 11.1% 0.0% 0/2
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 5.6% 0.0% 0/1
8 3 16.7% 33.3% 1/3
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 3 16.7% 33.3% 1/3
27 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 3.7% 100.0% 1/1
3 6 22.2% 83.3% 5/6
4 1 3.7% 100.0% 1/1
5 5 18.5% 80.0% 4/5
6 6 22.2% 66.7% 4/6
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 2 7.4% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 5 18.5% 40.0% 2/5
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 3 15.8% 66.7% 2/3
3 3 15.8% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 21.1% 75.0% 3/4
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 1 5.3% 100.0% 1/1
8 4 21.1% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 10.5% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.