Itacchi

Azamat
40 місце в рейтингу клубу · весь час
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 66 ігор · остання гра 8 чер 2025
Будапешт, Венгрия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 66
Win-rate 48.5% 32/66
Бали 48.80 з них 15.60 допами Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 4/6
шериф 50.0% 3/6
мафія 50.0% 7/14
мирний 45.0% 18/40

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 60.6%
мафія 14 21.2%
шериф 6 9.1%
дон 6 9.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
66 ігор · частки рахуються від них
1 4 6.1% 75.0% 3/4
2 6 9.1% 50.0% 3/6
3 7 10.6% 42.9% 3/7
4 5 7.6% 60.0% 3/5
5 9 13.6% 44.4% 4/9
6 8 12.1% 50.0% 4/8
7 6 9.1% 33.3% 2/6
8 9 13.6% 33.3% 3/9
9 4 6.1% 75.0% 3/4
10 8 12.1% 50.0% 4/8
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.5% 66.7% 2/3
2 4 10.0% 50.0% 2/4
3 3 7.5% 33.3% 1/3
4 3 7.5% 33.3% 1/3
5 5 12.5% 40.0% 2/5
6 6 15.0% 33.3% 2/6
7 4 10.0% 50.0% 2/4
8 7 17.5% 42.9% 3/7
9 2 5.0% 100.0% 2/2
10 3 7.5% 33.3% 1/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 2 14.3% 50.0% 1/2
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 50.0% 1/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 2 33.3% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.