Анастейша ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

52 місце в рейтингу клубу · весь час
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 24 гри · остання гра 9 жов 2025
Усі гравці клубу
Період
Ігор 24
Win-rate 70.8% 17/24
Бали 22.80 з них 6.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 75.0% 3/4
дон 75.0% 3/4
мирний 66.7% 10/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 62.5%
мафія 4 16.7%
дон 4 16.7%
шериф 1 4.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 1 4.2% 100.0% 1/1
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 1 4.2% 100.0% 1/1
4 3 12.5% 66.7% 2/3
5 4 16.7% 50.0% 2/4
6 4 16.7% 75.0% 3/4
7 3 12.5% 66.7% 2/3
8 3 12.5% 33.3% 1/3
9 1 4.2% 100.0% 1/1
10 2 8.3% 100.0% 2/2
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 20.0% 66.7% 2/3
5 3 20.0% 66.7% 2/3
6 2 13.3% 100.0% 2/2
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 2 13.3% 0.0% 0/2
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.