Уткин ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

55 місце в рейтингу клубу · весь час
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 28 ігор · остання гра 6 лис 2025
Усі гравці клубу
Період
Ігор 28
Win-rate 35.7% 10/28
Бали 17.90 з них 1.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 8/16
дон 25.0% 2/8
шериф 0.0% 0/1
мафія 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 57.1%
дон 8 28.6%
мафія 3 10.7%
шериф 1 3.6%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.7% 33.3% 1/3
2 6 21.4% 33.3% 2/6
3 3 10.7% 66.7% 2/3
4 3 10.7% 66.7% 2/3
5 1 3.6% 0.0% 0/1
6 4 14.3% 25.0% 1/4
7 2 7.1% 50.0% 1/2
8 2 7.1% 50.0% 1/2
9 2 7.1% 0.0% 0/2
10 2 7.1% 0.0% 0/2
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 4 25.0% 25.0% 1/4
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 3 18.8% 33.3% 1/3
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.