Шерли ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

44 місце в рейтингу клубу · весь час
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 46 ігор · остання гра 25 лис 2025
Усі гравці клубу
Період
Ігор 46
Win-rate 47.8% 22/46
Бали 40.70 з них 4.90 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 83.3% 5/6
мафія 55.6% 5/9
мирний 39.1% 9/23
дон 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 50.0%
мафія 9 19.6%
дон 8 17.4%
шериф 6 13.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.2% 0.0% 0/1
2 4 8.7% 50.0% 2/4
3 3 6.5% 33.3% 1/3
4 5 10.9% 40.0% 2/5
5 5 10.9% 60.0% 3/5
6 8 17.4% 37.5% 3/8
7 7 15.2% 42.9% 3/7
8 5 10.9% 40.0% 2/5
9 5 10.9% 100.0% 5/5
10 3 6.5% 33.3% 1/3
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 17.4% 50.0% 2/4
3 1 4.3% 0.0% 0/1
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 3 13.0% 33.3% 1/3
6 4 17.4% 25.0% 1/4
7 2 8.7% 50.0% 1/2
8 3 13.0% 33.3% 1/3
9 2 8.7% 100.0% 2/2
10 2 8.7% 0.0% 0/2
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 37.5% 33.3% 1/3
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.