skål

skal_budapest
15 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 42 гри за 2026 рік · 183 загалом · остання гра 1 жов 2026
Будапешт, Венгрия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 42
Win-rate 57.1% 24/42
Бали 41.80 з них 5.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 80.0% 8/10
мирний 46.4% 13/28
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 66.7%
мафія 10 23.8%
дон 3 7.1%
шериф 1 2.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
42 гри · частки рахуються від них
1 1 2.4% 0.0% 0/1
2 5 11.9% 80.0% 4/5
3 4 9.5% 50.0% 2/4
4 3 7.1% 100.0% 3/3
5 10 23.8% 70.0% 7/10
6 2 4.8% 0.0% 0/2
7 2 4.8% 50.0% 1/2
8 6 14.3% 33.3% 2/6
9 5 11.9% 60.0% 3/5
10 4 9.5% 50.0% 2/4
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.6% 0.0% 0/1
2 4 14.3% 75.0% 3/4
3 1 3.6% 0.0% 0/1
4 1 3.6% 100.0% 1/1
5 7 25.0% 57.1% 4/7
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 2 7.1% 50.0% 1/2
8 4 14.3% 25.0% 1/4
9 3 10.7% 33.3% 1/3
10 3 10.7% 66.7% 2/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 3 30.0% 66.7% 2/3
4 2 20.0% 100.0% 2/2
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 66.7% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.