Шерли

Sophia
1 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 167 ігор за 2026 рік · остання гра 9 жов 2026
Будапешт, Венгрия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 167
Win-rate 45.5% 76/167
Бали 144.90 з них 20.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 19
ЛХ 2+ 22.2% 4 із 18 ПУ
Штрафи 1.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 76.0% 19/25
мирний 41.7% 45/108
дон 41.7% 5/12
шериф 31.8% 7/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 108 64.7%
мафія 25 15.0%
шериф 22 13.2%
дон 12 7.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
167 ігор · частки рахуються від них
1 5 3.0% 40.0% 2/5
2 11 6.6% 54.5% 6/11
3 17 10.2% 58.8% 10/17
4 25 15.0% 56.0% 14/25
5 29 17.4% 37.9% 11/29
6 27 16.2% 48.1% 13/27
7 13 7.8% 38.5% 5/13
8 10 6.0% 60.0% 6/10
9 16 9.6% 31.3% 5/16
10 14 8.4% 28.6% 4/14
108 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 2.8% 33.3% 1/3
2 5 4.6% 60.0% 3/5
3 10 9.3% 70.0% 7/10
4 18 16.7% 61.1% 11/18
5 23 21.3% 34.8% 8/23
6 19 17.6% 36.8% 7/19
7 11 10.2% 45.5% 5/11
8 6 5.6% 33.3% 2/6
9 8 7.4% 12.5% 1/8
10 5 4.6% 0.0% 0/5
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 3 13.6% 33.3% 1/3
4 2 9.1% 0.0% 0/2
5 1 4.5% 0.0% 0/1
6 4 18.2% 75.0% 3/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 6 27.3% 16.7% 1/6
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.0% 100.0% 1/1
2 3 12.0% 100.0% 3/3
3 3 12.0% 66.7% 2/3
4 3 12.0% 66.7% 2/3
5 3 12.0% 66.7% 2/3
6 3 12.0% 100.0% 3/3
7 1 4.0% 0.0% 0/1
8 2 8.0% 100.0% 2/2
9 4 16.0% 50.0% 2/4
10 2 8.0% 100.0% 2/2
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.