Вождь краснокожих

Даниэль Ильгузин
17 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 49 ігор за 2026 рік · 86 загалом · остання гра 10 вер 2026
Будапешт, Венгрия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 49
Win-rate 36.7% 18/49
Бали 39.30 з них 7.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 2/4
мафія 44.4% 4/9
мирний 33.3% 11/33
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 67.3%
мафія 9 18.4%
дон 4 8.2%
шериф 3 6.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 6.1% 33.3% 1/3
4 6 12.2% 16.7% 1/6
5 7 14.3% 28.6% 2/7
6 7 14.3% 14.3% 1/7
7 8 16.3% 37.5% 3/8
8 5 10.2% 40.0% 2/5
9 6 12.2% 66.7% 4/6
10 6 12.2% 66.7% 4/6
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 9.1% 33.3% 1/3
4 5 15.2% 20.0% 1/5
5 6 18.2% 33.3% 2/6
6 4 12.1% 25.0% 1/4
7 6 18.2% 16.7% 1/6
8 5 15.2% 40.0% 2/5
9 1 3.0% 0.0% 0/1
10 3 9.1% 100.0% 3/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 33.3% 0.0% 0/3
7 2 22.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 1 11.1% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 100.0% 2/2
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.