Китик

Nikita
2 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 132 гри за 2026 рік · 278 загалом · остання гра 9 жов 2026
Будапешт, Венгрия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Ігор 132
Win-rate 56.8% 75/132
Бали 143.00 з них 29.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 17
ЛХ 2+ 23.5% 4 із 17 ПУ
Штрафи 0.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 77.3% 17/22
дон 75.0% 12/16
мирний 50.6% 40/79
шериф 40.0% 6/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 79 59.8%
мафія 22 16.7%
дон 16 12.1%
шериф 15 11.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
132 гри · частки рахуються від них
1 20 15.2% 50.0% 10/20
2 6 4.5% 66.7% 4/6
3 21 15.9% 52.4% 11/21
4 9 6.8% 66.7% 6/9
5 9 6.8% 33.3% 3/9
6 8 6.1% 50.0% 4/8
7 13 9.8% 23.1% 3/13
8 14 10.6% 78.6% 11/14
9 16 12.1% 87.5% 14/16
10 16 12.1% 56.3% 9/16
79 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 11 13.9% 36.4% 4/11
2 1 1.3% 0.0% 0/1
3 11 13.9% 45.5% 5/11
4 6 7.6% 50.0% 3/6
5 4 5.1% 25.0% 1/4
6 5 6.3% 40.0% 2/5
7 10 12.7% 10.0% 1/10
8 12 15.2% 75.0% 9/12
9 11 13.9% 100.0% 11/11
10 8 10.1% 50.0% 4/8
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 20.0% 33.3% 1/3
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 3 20.0% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 2 13.3% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 22.7% 80.0% 4/5
2 3 13.6% 66.7% 2/3
3 6 27.3% 66.7% 4/6
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 9.1% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 18.2% 75.0% 3/4
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 4 25.0% 50.0% 2/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.