Шир ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

18 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Мафклуб 4,6 Будапешт ·Будапешт · 40 ігор за 2026 рік · 61 загалом · остання гра 9 жов 2026
Усі гравці клубу
Ігор 40
Win-rate 47.5% 19/40
Бали 32.30 з них 4.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 3.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мафія 64.3% 9/14
дон 50.0% 2/4
мирний 31.6% 6/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 47.5%
мафія 14 35.0%
дон 4 10.0%
шериф 3 7.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 2 5.0% 50.0% 1/2
2 7 17.5% 85.7% 6/7
3 1 2.5% 0.0% 0/1
4 4 10.0% 75.0% 3/4
5 1 2.5% 0.0% 0/1
6 3 7.5% 33.3% 1/3
7 3 7.5% 66.7% 2/3
8 5 12.5% 20.0% 1/5
9 2 5.0% 50.0% 1/2
10 12 30.0% 33.3% 4/12
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 4 21.1% 75.0% 3/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 3 15.8% 0.0% 0/3
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 7 36.8% 28.6% 2/7
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 21.4% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 21.4% 66.7% 2/3
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 4 28.6% 25.0% 1/4
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.