Yashin

Yashin
16 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia Friends Batumi ·Батумі · 34 гри · остання гра 14 бер 2025
Батуми, Грузия · домашній клуб — Mafia Club Batumi
Усі гравці клубу
Період
Ігор 34
Win-rate 47.1% 16/34
Бали 34.00 з них 10.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мафія 60.0% 6/10
мирний 42.1% 8/19
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 55.9%
мафія 10 29.4%
дон 3 8.8%
шериф 2 5.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 8 23.5% 50.0% 4/8
2 8 23.5% 50.0% 4/8
3 5 14.7% 60.0% 3/5
4 3 8.8% 33.3% 1/3
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 1 2.9% 100.0% 1/1
7 1 2.9% 0.0% 0/1
8 1 2.9% 100.0% 1/1
9 3 8.8% 66.7% 2/3
10 3 8.8% 0.0% 0/3
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 26.3% 40.0% 2/5
2 4 21.1% 50.0% 2/4
3 2 10.5% 50.0% 1/2
4 3 15.8% 33.3% 1/3
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 10.5% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 1 50.0% 0.0% 0/1
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 30.0% 66.7% 2/3
2 4 40.0% 50.0% 2/4
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.