Joy ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

50 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia Club Batumi ·Батумі · 47 ігор · остання гра 12 тра 2022
Усі гравці клубу
Період
Ігор 47
Win-rate 57.4% 27/47
Бали 31.60 з них 4.60 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 12
ЛХ 2+ 33.3% 4 із 12 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 87.5% 7/8
мирний 56.7% 17/30
дон 40.0% 2/5
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 63.8%
мафія 8 17.0%
дон 5 10.6%
шериф 4 8.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.5% 50.0% 2/4
2 2 4.3% 50.0% 1/2
3 5 10.6% 40.0% 2/5
4 11 23.4% 72.7% 8/11
5 6 12.8% 66.7% 4/6
6 7 14.9% 57.1% 4/7
7 5 10.6% 40.0% 2/5
8 1 2.1% 0.0% 0/1
9 5 10.6% 80.0% 4/5
10 1 2.1% 0.0% 0/1
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.3% 0.0% 0/1
2 1 3.3% 100.0% 1/1
3 3 10.0% 33.3% 1/3
4 8 26.7% 75.0% 6/8
5 3 10.0% 33.3% 1/3
6 5 16.7% 80.0% 4/5
7 4 13.3% 25.0% 1/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 13.3% 75.0% 3/4
10 1 3.3% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 37.5% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 2 25.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 2 40.0% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.