ф ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

80 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia Club Batumi ·Батумі · 40 ігор · остання гра 22 січ 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 40
Win-rate 47.5% 19/40
Бали 19.35 з них 0.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 50.0% 3 із 6 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 3/5
мирний 54.2% 13/24
мафія 28.6% 2/7
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 60.0%
мафія 7 17.5%
шериф 5 12.5%
дон 4 10.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.0% 50.0% 2/4
2 1 2.5% 100.0% 1/1
3 3 7.5% 33.3% 1/3
4 5 12.5% 80.0% 4/5
5 3 7.5% 33.3% 1/3
6 6 15.0% 16.7% 1/6
7 4 10.0% 50.0% 2/4
8 1 2.5% 100.0% 1/1
9 10 25.0% 40.0% 4/10
10 3 7.5% 66.7% 2/3
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 100.0% 1/1
2 1 4.2% 100.0% 1/1
3 3 12.5% 33.3% 1/3
4 3 12.5% 66.7% 2/3
5 3 12.5% 33.3% 1/3
6 4 16.7% 25.0% 1/4
7 3 12.5% 33.3% 1/3
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 3 12.5% 100.0% 3/3
10 2 8.3% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 60.0% 33.3% 1/3
10 1 20.0% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 42.9% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.