belka ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

47 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia Club Batumi ·Батумі · 55 ігор · остання гра 12 кві 2023
Усі гравці клубу
Період
Ігор 55
Win-rate 52.7% 29/55
Бали 32.70 з них 3.70 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 77.8% 7 із 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.6% 5/9
мирний 54.3% 19/35
шериф 50.0% 2/4
дон 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 63.6%
мафія 9 16.4%
дон 7 12.7%
шериф 4 7.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
55 ігор · частки рахуються від них
1 4 7.3% 50.0% 2/4
2 8 14.5% 50.0% 4/8
3 11 20.0% 54.5% 6/11
4 5 9.1% 60.0% 3/5
5 7 12.7% 42.9% 3/7
6 9 16.4% 66.7% 6/9
7 5 9.1% 60.0% 3/5
8 3 5.5% 33.3% 1/3
9 2 3.6% 50.0% 1/2
10 1 1.8% 0.0% 0/1
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.7% 50.0% 1/2
2 5 14.3% 60.0% 3/5
3 5 14.3% 40.0% 2/5
4 5 14.3% 60.0% 3/5
5 5 14.3% 40.0% 2/5
6 6 17.1% 66.7% 4/6
7 3 8.6% 100.0% 3/3
8 3 8.6% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 2.9% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 3 33.3% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.