Cooper

Евгения Денис
11 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia Club Batumi ·Батумі · 331 гра · остання гра 14 чер 2023
Батуми, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 331
Win-rate 46.8% 155/331
Бали 164.00 з них 9.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 22
ЛХ 2+ 18.2% 4 із 22 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 58.3% 14/24
мирний 49.0% 101/206
мафія 45.1% 32/71
дон 26.7% 8/30

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 206 62.2%
мафія 71 21.5%
дон 30 9.1%
шериф 24 7.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
331 гра · частки рахуються від них
1 42 12.7% 45.2% 19/42
2 53 16.0% 35.8% 19/53
3 36 10.9% 55.6% 20/36
4 28 8.5% 35.7% 10/28
5 35 10.6% 62.9% 22/35
6 34 10.3% 47.1% 16/34
7 24 7.3% 62.5% 15/24
8 28 8.5% 35.7% 10/28
9 29 8.8% 55.2% 16/29
10 22 6.6% 36.4% 8/22
206 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 24 11.7% 54.2% 13/24
2 38 18.4% 39.5% 15/38
3 21 10.2% 57.1% 12/21
4 15 7.3% 46.7% 7/15
5 23 11.2% 56.5% 13/23
6 19 9.2% 42.1% 8/19
7 14 6.8% 78.6% 11/14
8 21 10.2% 33.3% 7/21
9 15 7.3% 53.3% 8/15
10 16 7.8% 43.8% 7/16
24 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 12.5% 66.7% 2/3
2 3 12.5% 33.3% 1/3
3 3 12.5% 100.0% 3/3
4 4 16.7% 25.0% 1/4
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 3 12.5% 66.7% 2/3
7 2 8.3% 0.0% 0/2
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 2 8.3% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
71 гра за мафія · частки рахуються від них
1 10 14.1% 40.0% 4/10
2 9 12.7% 22.2% 2/9
3 6 8.5% 50.0% 3/6
4 7 9.9% 28.6% 2/7
5 7 9.9% 85.7% 6/7
6 10 14.1% 60.0% 6/10
7 5 7.0% 60.0% 3/5
8 5 7.0% 20.0% 1/5
9 8 11.3% 62.5% 5/8
10 4 5.6% 0.0% 0/4
30 ігор за дон · частки рахуються від них
1 5 16.7% 0.0% 0/5
2 3 10.0% 33.3% 1/3
3 6 20.0% 33.3% 2/6
4 2 6.7% 0.0% 0/2
5 2 6.7% 50.0% 1/2
6 2 6.7% 0.0% 0/2
7 3 10.0% 33.3% 1/3
8 1 3.3% 100.0% 1/1
9 4 13.3% 25.0% 1/4
10 2 6.7% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.