fr33man ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

70 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia Club Batumi ·Батумі · 23 гри · остання гра 16 вер 2024
Усі гравці клубу
Період
Ігор 23
Win-rate 60.9% 14/23
Бали 22.20 з них 8.20 допами Середній доп: 0.36
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 6/8
шериф 66.7% 2/3
дон 66.7% 2/3
мирний 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 39.1%
мафія 8 34.8%
шериф 3 13.0%
дон 3 13.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 4.3% 100.0% 1/1
3 1 4.3% 100.0% 1/1
4 2 8.7% 100.0% 2/2
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 5 21.7% 40.0% 2/5
7 1 4.3% 100.0% 1/1
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 7 30.4% 71.4% 5/7
10 2 8.7% 0.0% 0/2
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 44.4% 75.0% 3/4
10 2 22.2% 0.0% 0/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 100.0% 2/2
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 2 25.0% 100.0% 2/2
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.