Ermak

Ermak
3 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia Club Batumi ·Батумі · 268 ігор · остання гра 24 лис 2024
Батуми, Грузия · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 268
Win-rate 47.8% 128/268
Бали 218.10 з них 86.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 29
ЛХ 2+ 20.7% 6 із 29 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 64.0% 16/25
мафія 60.0% 33/55
мирний 42.9% 69/161
шериф 37.0% 10/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 161 60.1%
мафія 55 20.5%
шериф 27 10.1%
дон 25 9.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
268 ігор · частки рахуються від них
1 24 9.0% 62.5% 15/24
2 21 7.8% 61.9% 13/21
3 23 8.6% 56.5% 13/23
4 29 10.8% 51.7% 15/29
5 33 12.3% 36.4% 12/33
6 30 11.2% 43.3% 13/30
7 25 9.3% 44.0% 11/25
8 21 7.8% 38.1% 8/21
9 24 9.0% 45.8% 11/24
10 38 14.2% 44.7% 17/38
161 гра за мирний · частки рахуються від них
1 14 8.7% 57.1% 8/14
2 10 6.2% 50.0% 5/10
3 15 9.3% 46.7% 7/15
4 18 11.2% 55.6% 10/18
5 25 15.5% 40.0% 10/25
6 17 10.6% 41.2% 7/17
7 15 9.3% 40.0% 6/15
8 14 8.7% 28.6% 4/14
9 15 9.3% 40.0% 6/15
10 18 11.2% 33.3% 6/18
27 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 7.4% 0.0% 0/2
2 2 7.4% 50.0% 1/2
3 1 3.7% 0.0% 0/1
4 6 22.2% 33.3% 2/6
5 4 14.8% 25.0% 1/4
6 1 3.7% 100.0% 1/1
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 3 11.1% 66.7% 2/3
10 5 18.5% 60.0% 3/5
55 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 14.5% 87.5% 7/8
2 4 7.3% 50.0% 2/4
3 6 10.9% 83.3% 5/6
4 1 1.8% 100.0% 1/1
5 2 3.6% 0.0% 0/2
6 11 20.0% 36.4% 4/11
7 6 10.9% 33.3% 2/6
8 4 7.3% 75.0% 3/4
9 3 5.5% 100.0% 3/3
10 10 18.2% 60.0% 6/10
25 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 20.0% 100.0% 5/5
3 1 4.0% 100.0% 1/1
4 4 16.0% 50.0% 2/4
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 1 4.0% 100.0% 1/1
7 3 12.0% 100.0% 3/3
8 1 4.0% 100.0% 1/1
9 3 12.0% 0.0% 0/3
10 5 20.0% 40.0% 2/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.