Антонетка

Аня
8 місце в рейтингу клубу · 2026 рік
Mafia Club Batumi ·Батумі · 21 гра за 2026 рік · 23 загалом · остання гра 15 бер 2026
Батуми, Грузия · домашній клуб — X-CITY
Усі гравці клубу
Період
Місяць: усі
Ігор 21
Win-rate 38.1% 8/21
Бали 18.70 з них 4.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
дон 50.0% 2/4
мирний 30.8% 4/13
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 61.9%
дон 4 19.0%
мафія 3 14.3%
шериф 1 4.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 1 4.8% 0.0% 0/1
5 2 9.5% 100.0% 2/2
6 6 28.6% 33.3% 2/6
7 4 19.0% 25.0% 1/4
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 3 14.3% 33.3% 1/3
10 1 4.8% 0.0% 0/1
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 4 30.8% 25.0% 1/4
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 66.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.