Paranoia

Nataliia Holovinova
64 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia Club Batumi ·Батумі · 49 ігор · остання гра 14 жов 2022
Днепр, Украина · домашній клуб — Laboratory Mafia Club
Усі гравці клубу
Період
Ігор 49
Win-rate 51.0% 25/49
Бали 26.50 з них 1.50 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мирний 55.6% 20/36
мафія 16.7% 1/6
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 73.5%
мафія 6 12.2%
дон 5 10.2%
шериф 2 4.1%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
49 ігор · частки рахуються від них
1 6 12.2% 50.0% 3/6
2 6 12.2% 66.7% 4/6
3 5 10.2% 0.0% 0/5
4 5 10.2% 40.0% 2/5
5 6 12.2% 83.3% 5/6
6 1 2.0% 0.0% 0/1
7 5 10.2% 40.0% 2/5
8 7 14.3% 71.4% 5/7
9 6 12.2% 50.0% 3/6
10 2 4.1% 50.0% 1/2
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 16.7% 50.0% 3/6
2 5 13.9% 60.0% 3/5
3 4 11.1% 0.0% 0/4
4 3 8.3% 33.3% 1/3
5 6 16.7% 83.3% 5/6
6 1 2.8% 0.0% 0/1
7 2 5.6% 50.0% 1/2
8 3 8.3% 100.0% 3/3
9 5 13.9% 60.0% 3/5
10 1 2.8% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 2 40.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.