Виски ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

9 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia CITY ·Київ · 22 гри · остання гра 7 бер 2020
Усі гравці клубу
Період
Ігор 22
Win-rate 54.5% 12/22
Бали 13.10 з них 1.10 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 75.0% 3/4
мирний 54.5% 6/11
дон 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 50.0%
дон 6 27.3%
мафія 4 18.2%
шериф 1 4.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 2 9.1% 50.0% 1/2
4 5 22.7% 80.0% 4/5
5 3 13.6% 66.7% 2/3
6 3 13.6% 33.3% 1/3
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 4 18.2% 50.0% 2/4
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 3 27.3% 100.0% 3/3
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 2 18.2% 0.0% 0/2
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 33.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.