Предательницца

Лина Нерус
10 місце в рейтингу клубу · весь час
Mafia CITY ·Київ · 22 гри · остання гра 25 лют 2020
Киев, Украина · домашній клуб — MafClub Kyiv
Усі гравці клубу
Період
Ігор 22
Win-rate 50.0% 11/22
Бали 11.80 з них 1.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 85.7% 6/7
шериф 50.0% 2/4
мирний 30.0% 3/10
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 45.5%
мафія 7 31.8%
шериф 4 18.2%
дон 1 4.5%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 7 31.8% 42.9% 3/7
2 0 0.0% — жодного разу
3 5 22.7% 60.0% 3/5
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 3 13.6% 33.3% 1/3
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 30.0% 66.7% 2/3
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 75.0% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 42.9% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.