Олигарх ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

78 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 102 гри · остання гра 3 гру 2014
Усі гравці клубу
Період
Ігор 102
Win-rate 60.8% 62/102
Бали 164.40 з них 40.40 допами Середній доп: 0.40
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 50.0% 4 із 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 6/9
мирний 62.9% 44/70
мафія 53.8% 7/13
дон 50.0% 5/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 70 68.6%
мафія 13 12.7%
дон 10 9.8%
шериф 9 8.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
102 гри · частки рахуються від них
1 8 7.8% 50.0% 4/8
2 9 8.8% 77.8% 7/9
3 8 7.8% 62.5% 5/8
4 8 7.8% 37.5% 3/8
5 22 21.6% 50.0% 11/22
6 12 11.8% 66.7% 8/12
7 14 13.7% 64.3% 9/14
8 11 10.8% 72.7% 8/11
9 7 6.9% 85.7% 6/7
10 3 2.9% 33.3% 1/3
70 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 7.1% 40.0% 2/5
2 7 10.0% 71.4% 5/7
3 5 7.1% 80.0% 4/5
4 6 8.6% 50.0% 3/6
5 18 25.7% 50.0% 9/18
6 10 14.3% 70.0% 7/10
7 7 10.0% 85.7% 6/7
8 7 10.0% 71.4% 5/7
9 3 4.3% 66.7% 2/3
10 2 2.9% 50.0% 1/2
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 15.4% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 3 23.1% 100.0% 3/3
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 40.0% 50.0% 2/4
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.