111111 ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

77 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 159 ігор · остання гра 23 гру 2016
Усі гравці клубу
Період
Ігор 159
Win-rate 44.0% 70/159
Бали 168.00 з них 28.00 допами Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 11
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 11 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 5/10
шериф 47.6% 10/21
мафія 46.9% 15/32
мирний 41.7% 40/96

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 96 60.4%
мафія 32 20.1%
шериф 21 13.2%
дон 10 6.3%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
159 ігор · частки рахуються від них
1 9 5.7% 11.1% 1/9
2 13 8.2% 53.8% 7/13
3 9 5.7% 55.6% 5/9
4 17 10.7% 64.7% 11/17
5 17 10.7% 41.2% 7/17
6 18 11.3% 55.6% 10/18
7 9 5.7% 33.3% 3/9
8 32 20.1% 37.5% 12/32
9 16 10.1% 37.5% 6/16
10 19 11.9% 42.1% 8/19
96 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 7.3% 14.3% 1/7
2 9 9.4% 44.4% 4/9
3 7 7.3% 57.1% 4/7
4 10 10.4% 50.0% 5/10
5 8 8.3% 37.5% 3/8
6 12 12.5% 66.7% 8/12
7 3 3.1% 33.3% 1/3
8 17 17.7% 35.3% 6/17
9 11 11.5% 36.4% 4/11
10 12 12.5% 33.3% 4/12
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 4.8% 100.0% 1/1
4 2 9.5% 100.0% 2/2
5 5 23.8% 60.0% 3/5
6 2 9.5% 0.0% 0/2
7 1 4.8% 100.0% 1/1
8 6 28.6% 33.3% 2/6
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 2 9.5% 50.0% 1/2
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.1% 0.0% 0/1
2 3 9.4% 66.7% 2/3
3 1 3.1% 0.0% 0/1
4 3 9.4% 100.0% 3/3
5 3 9.4% 33.3% 1/3
6 4 12.5% 50.0% 2/4
7 5 15.6% 20.0% 1/5
8 7 21.9% 42.9% 3/7
9 2 6.2% 50.0% 1/2
10 3 9.4% 66.7% 2/3
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 2 20.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.