11111111 ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

184 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 57 ігор · остання гра 4 січ 2017
Усі гравці клубу
Період
Ігор 57
Win-rate 43.9% 25/57
Бали 54.00 з них 4.00 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 6/9
шериф 57.1% 4/7
дон 40.0% 2/5
мирний 36.1% 13/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 63.2%
мафія 9 15.8%
шериф 7 12.3%
дон 5 8.8%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
57 ігор · частки рахуються від них
1 4 7.0% 25.0% 1/4
2 1 1.8% 100.0% 1/1
3 3 5.3% 66.7% 2/3
4 5 8.8% 60.0% 3/5
5 6 10.5% 33.3% 2/6
6 9 15.8% 44.4% 4/9
7 12 21.1% 50.0% 6/12
8 6 10.5% 50.0% 3/6
9 8 14.0% 25.0% 2/8
10 3 5.3% 33.3% 1/3
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.3% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 5.6% 50.0% 1/2
4 1 2.8% 0.0% 0/1
5 4 11.1% 25.0% 1/4
6 8 22.2% 50.0% 4/8
7 8 22.2% 37.5% 3/8
8 5 13.9% 40.0% 2/5
9 4 11.1% 25.0% 1/4
10 1 2.8% 0.0% 0/1
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 0.0% 0/2
10 1 11.1% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.