Свистоплясав ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

139 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 64 гри · остання гра 18 жов 2017
Усі гравці клубу
Період
Ігор 64
Win-rate 53.1% 34/64
Бали 80.80 з них 12.80 допами Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 28.6% 2 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 58.3% 21/36
мафія 50.0% 7/14
дон 50.0% 4/8
шериф 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 56.2%
мафія 14 21.9%
дон 8 12.5%
шериф 6 9.4%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 10 15.6% 60.0% 6/10
2 3 4.7% 33.3% 1/3
3 10 15.6% 80.0% 8/10
4 4 6.2% 50.0% 2/4
5 7 10.9% 71.4% 5/7
6 4 6.2% 50.0% 2/4
7 7 10.9% 14.3% 1/7
8 6 9.4% 50.0% 3/6
9 8 12.5% 50.0% 4/8
10 5 7.8% 40.0% 2/5
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 13.9% 80.0% 4/5
2 3 8.3% 33.3% 1/3
3 7 19.4% 85.7% 6/7
4 3 8.3% 66.7% 2/3
5 5 13.9% 60.0% 3/5
6 3 8.3% 66.7% 2/3
7 2 5.6% 0.0% 0/2
8 2 5.6% 50.0% 1/2
9 3 8.3% 0.0% 0/3
10 3 8.3% 66.7% 2/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 33.3% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 4 28.6% 50.0% 2/4
9 3 21.4% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 2 25.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 100.0% 2/2
10 1 12.5% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.