Капитан ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

340 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 34 гри · остання гра 28 лис 2018
Усі гравці клубу
Період
Ігор 34
Win-rate 55.9% 19/34
Бали 19.95 з них 0.95 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 57.9% 11/19
мафія 55.6% 5/9
шериф 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 55.9%
мафія 9 26.5%
шериф 4 11.8%
дон 2 5.9%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 1 2.9% 0.0% 0/1
2 3 8.8% 66.7% 2/3
3 4 11.8% 100.0% 4/4
4 5 14.7% 60.0% 3/5
5 7 20.6% 42.9% 3/7
6 1 2.9% 0.0% 0/1
7 3 8.8% 100.0% 3/3
8 4 11.8% 25.0% 1/4
9 2 5.9% 50.0% 1/2
10 4 11.8% 50.0% 2/4
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 2 10.5% 100.0% 2/2
4 2 10.5% 50.0% 1/2
5 4 21.1% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 15.8% 100.0% 3/3
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 3 15.8% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 33.3% 33.3% 1/3
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.