Админ ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

127 місце в рейтингу клубу · весь час
MafClub Kyiv ·Київ · 212 ігор · остання гра 25 гру 2019
Усі гравці клубу
Період
Ігор 212
Win-rate 41.0% 87/212
Бали 88.70 з них 2.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 27
ЛХ 2+ 14.8% 4 із 27 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 54.3% 25/46
дон 50.0% 5/10
мирний 37.8% 54/143
шериф 23.1% 3/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 143 67.5%
мафія 46 21.7%
шериф 13 6.1%
дон 10 4.7%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
212 ігор · частки рахуються від них
1 20 9.4% 25.0% 5/20
2 31 14.6% 41.9% 13/31
3 43 20.3% 41.9% 18/43
4 34 16.0% 35.3% 12/34
5 35 16.5% 51.4% 18/35
6 20 9.4% 45.0% 9/20
7 10 4.7% 40.0% 4/10
8 8 3.8% 62.5% 5/8
9 3 1.4% 0.0% 0/3
10 8 3.8% 37.5% 3/8
143 гри за мирний · частки рахуються від них
1 14 9.8% 21.4% 3/14
2 22 15.4% 50.0% 11/22
3 29 20.3% 41.4% 12/29
4 23 16.1% 26.1% 6/23
5 22 15.4% 40.9% 9/22
6 13 9.1% 38.5% 5/13
7 9 6.3% 33.3% 3/9
8 5 3.5% 80.0% 4/5
9 3 2.1% 0.0% 0/3
10 3 2.1% 33.3% 1/3
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 3 23.1% 0.0% 0/3
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 3 23.1% 66.7% 2/3
6 2 15.4% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
46 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 8.7% 50.0% 2/4
2 5 10.9% 40.0% 2/5
3 10 21.7% 40.0% 4/10
4 9 19.6% 55.6% 5/9
5 10 21.7% 70.0% 7/10
6 3 6.5% 66.7% 2/3
7 1 2.2% 100.0% 1/1
8 2 4.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 4.3% 50.0% 1/2
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 20.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 30.0% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.